PAINTed.cz

Kompletní rekonstrukce interiéru

malířské práce · lakýrnické práce · sádrokartony · podlahy · obklady · dlažby · rekonstrukce bytů · živé stěny · nástěnné malby · úklidové práce · rekonstrukce kanceláří a užitných prostor

Kompletní rekonstrukce či rozsáhlé úpravy domova či komerčních prostor mohou být velmi náročné a stresující. PAINTed.cz poskytuje kompletní zednické, sádrokartonářské a malířské a dokončovací práce a díky tomu nebudete muset objednávat více firem a plánovat, kdy která z nich může přijít. V PAINTed.cz máme tým odborníků s dlouholetou zkušeností, kteří se postarají o Vaši celkovou spokojenost. Rádi s Vámi zdarma zkonzultujeme Vaše plány, připravíme nezávaznou cenovou nabídku a následně se postaráme se o kompletní řešení dle Vašich požadavků.

Co všechno pro Vás můžeme zajistit?

Specializované práce a netradiční úpravy interiéru

Pro ty, kteří by chtěli ozvláštnit svůj domov nebo kancelářský prostor něčím nevšedním, poskytuje PAINTed.cz také specializované úpravy stěn, podlah a stropů. Mezi ně patří například dekorativní malba, kterou lze využít například k malbě loga na recepci nebo pohádkových postaviček v dětském pokoji. Imitace betonu zase dodá Vašemu prostoru minimalistický a moderní vzhled. Umíme také vytvořit tzv. živé stěny, které jsou posázené živými rostlinami a vytvářejí dojem vnitřní vertikální zahrady.

  • kulirplast a marmolit
  • dekorativní malba (firemní loga, dětské pokoje)
  • imitace betonu
  • živé stěný a vertikální zahrady
Dětský pokoj - malba na zeď
Obklady Praha
Imitace betonu malba Praha
Živá stěna Praha

Chcete nezávaznou konzultaci nebo cenovou nabídku?

Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme!
© PAINTed.cz

Tel. 604 554 554, info@painted.cz